FİNANSAL CHECK-UP
Arabamızı her yıl servise götürüp yıllık bakımını yaptırırız. Aynı şekilde her yıl doktorumuza gidip sağlığımızın yolunda olup olmadığını kontrol için check-up’tan geçeriz. Sahip olduğumuz işletmelerin de sağlıklı işleyişleri için belli periyotlarda check-up proğramından geçirilmeleri gerekir.

Bu check-up neticesinde; beklentilerimize olan mesafemiz, beklentilerimizin gerçekleştirilebilirliği, muhtemel riskler ve potansiyel fırsatların değerlendirmesi yapılmış olacaktır. Ayrıca; analiz edilen finansal veriler, sektör ortalamalarıyla karşılaştırılarak sektör ortalamalarına ve sektörün en iyilerine göre nasıl bir performans sergilendiği değerlendirilecektir.

İşletmelerin finansal tabloları baz alınarak yapılan kapsamlı analiz ve raporlamalar neticesinde, şirketlerin kısa-orta ve uzun vadede karşı karşıya oldukları muhtemel sorunların önceden belirlenmesi ve “erken teshiş” sisteminin devreye alınması olarak özetlenebilecek bu süreç, işletmelerin beklenmeyen birçok iç ve dış tehditten korunmasını amaçlamaktadır.

Daha detay bilgi için lütfen bize yazın. info@epcgrup.com Ya da aşağıdaki iletişim kutusuna not bırakın. Sizleri ziyaret etmekten mutluluk duyarız.

EPC RATING
Economic Planning Control